zenieś numer do JAMBOX mobile i poczuj się jak zwycięzca! Rozmawiaj nawet tam, gdzie nie ma zasięgu i ciesz się lepszą jakością dźwięku podczas połączenia.

Lubisz wygrywać? Z nami poczujesz się zwycięzcą od pierwszych chwil! Przenosząc swój numer do JAMBOX mobile, zyskujesz znacznie lepszą jakość dźwięku w trakcie rozmowy i szybsze połączenia (VoLTE), ale też możliwość rozmów mimo braku zasięgu sieci komórkowej (Wi-Fi Calling). „Wygrywasz” ponadto jeszcze cztery razy więcej GigaBajtów na surfowanie w internecie. Taka promocja to absolutny strzał w dziesiątkę!

Pakiety GŁOS+SMS+MMS+LTE
4 RAZY WIĘCEJ INTERNETU W PAKIETACH (GB)

Nowa promocja JAMBOX mobile obowiązuje od 1 września do 31 listopada br. Powiększone GigaBajty są do wykorzystania w ramach jednego z czterech promocyjnych pakietów.

Pakiety TYLKO INTERNET KRAJOWY

Sieć 5G

Internet 5G to najnowsza generacja sieci komórkowej w JAMBOX mobile.

Wi-Fi Calling

Wi-Fi Calling to usługa, dzięki której możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych nawet przy braku zasięgu sieci komórkowej.

VoLTE (Voice over LTE)

VoLTE (Voice over LTE) to technologia transmisji połączeń głosowych wykorzystująca sieć 4G/LTE.

Usługi Premium

Usługi Premium to usługi działające na numerach specjalnych o podwyższonej opłacie (Premium Rate).

Najczęściej zadawane pytania

  • W pierwszej kolejności należy upewnić się czy w telefonie włączona jest transmisja danych oraz czy poprawnie zostały skonfigurowane punkty dostępowe (APN) dla usług: INTERNET i MMS.
  • SMS-y konfiguracyjne z ustawieniami punktów dostępowych (APN) do usług: INTERNET i MMS powinny dotrzeć podczas pierwszego uruchomienia urządzenia z nową kartą SIM.
  • Jeżeli takie SMS-y dotarły należy je bezwzględnie zainstalowa
  • Jeżeli SMS-y konfiguracyjne nie dotarły, należy wysłać dwa bezpłatne SMS-y na numer 8090 o następującej treści: INTERNET (w celu otrzymania konfiguracji dla usługi dostępu do Internetu) oraz MMS (w celu otrzymania konfiguracji dla usługi MMS).
  • Po otrzymaniu SMS-ów konfiguracyjnych, należy je bezwzględnie zainstalować.
  • Jeżeli, pomimo wysłania bezpłatnych SMS-ów na numer 8090, nadal nie dotarły SMS-y konfiguracyjne, należy samodzielnie wprowadzić konfigurację dla APN Internet i APN MMS.
  • Szczegółowa konfiguracja APN-ów znajduje się w Poradniku – sekcja Konfiguracja APN.
Usługa roamingu domyślnie jest wyłączona, aby ją włączyć należy złożyć odpowiednie zlecenie w Biurze Obsługi Abonenta swojego (dane kontaktowe znajdują się na Umowie Abonenckiej) lub aktywować za pomocą JAMBOX go! – sekcja Limity i blokady.